معروف ترين برندهاي مواد غذايي


دنياي برندها داراي تنوع بالايي بوده و داراي گستره بسيار وسيعي هستند. از طرفي مواد غذايي نيز داراي طبقات مختلفي بوده و کالاهاي زيادي را زير شاخه خود قرار مي دهند. در حوزه صنايع غذايي وجود برندها و اعتبار آن ها داراي اهميت زيادي است. مصرف کنندگان معمولاً به برندهايي اعتماد مي کنند که شناخته شده باشند و اعتبار لازم از نظر مشتريان را کسب نموده باشند.


البته اين اعتماد به آساني به دست نمي آيد و معروف ترين برندهاي مواد غذايي معمولاً زمان و هزينه هاي گزافي را براي کسب اين اعتماد صرف کرده اند. بنابراين اگر مي خواهيد در اين حوزه پيشرفت کرده و ميزان فروش تان را روز به روز افزايش دهيد، بهتر است در درجه اول به کيفيت محصولات خود توجه کرده و آن را به هر نحو ممکن ارتقا دهيد.


ثبت برند مواد غذايي


مطالعه سرگذشت اين شرکت ها و روند موفقيت هاي آن ها مي تواند کمک موثري در جهت پيشرفت و موفقيت شما نمايد. در ادامه قدرتمندترين شرکت هاي جهان در صنايع غذايي را معرفي خواهيم کرد.


نستله


نستله يک غول صنعتي بزرگ بوده که متعلق به کشور سوئيس است. اين شرکت در حدود 150 سال در زمينه غذا و نوشيدني هاي مختلف در حال فعاليت است. اين برند بزرگ که يکي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي به حساب مي آيد، توانسته طي ساليان اخير تنها از راه فروش نسکافه و اسپرسو به سودهاي هنگفتي دست يابد. معمولاً شرکت هاي بزرگي مانند نستله پس از مدتي که به شهرت و اعتبار مورد نظر خود مي رسند، برندهاي مختلفي را در زيرمجموعه هاي خود قرار مي دهند.


نستله با به تملک در آوردن 2000 برند، زير شاخه در زمينه هاي مختلف غذايي توانسته است فروش مجموعه محصولات خود را به رقم قابل ملاحظه اي رسانده و درآمد سالانه اين شرکت تنها در سال 2017 به چيزي حدود 79 ميليارد دلار رسيده است. امروزه اين شرکت برندهايي مانند پرير، هات پاکتس، کيت کت و گربر بيبي فود را در اختيار داشته و در طبقات غذايي مانند آب معدني، شکلات و شيريني، لبنيات، غلات صبحانه، قهوه، نوشيدني و… به توليد و عرضه محصولات پرداخته است.


کوکاکولا


کوکاکولا نيز يکي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان به حساب آمده و نزديک به 130 سال است که در حال توليد و عرضه محصولات در زمينه صنايع غذايي است. همانطور که اطلاع داريد تمرکز اصلي اين شرکت بر توليد نوشيدني هايي است که در تمام نقاط در حال استفاده است. نکته جالب توجه در خصوص کوکاکولا اين است که محصولات اين شرکت در 200 نقطه مختلف جهان به صورت روزانه 1.7 ميليارد بار نوشيده مي شوند. اين اعتبار يکي از افتخاراتي است که کوکاکولا موفق به کسب آن شده است.


توليد کنسانتره اين محصولات در شهر آتلانتا آمريکا انجام شده و کار بسته بندي، عرضه و فروش اين محصولات به نمايندگي ها و شرکت هاي بزرگ بسته بندي در نقاط مختلف جهان سپرده شده است. اين اقدام باعث سودآوري و فروش بيشتر اين شرکت شده و همچنين به کوکاکولا قابليت تاسيس يک کارخانه بزرگ در هيوستون را داده است. برندهاي معروف نوشيدني از جمله آنست تي، فيوز و دسني از جمله شرکت هايي هستند که در مالکيت کوکاکولا قرار دارند.


ثبت برند


مارس


مارس يکي از آن کسب و کارهاي خانگي بوده که توانسته سير موفقيت و پيشرفت خود را با سرعت زيادي طي کرده و امروزه به يکي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان تبديل شود. اين شرکت در طي صد سال عمري که دارد، توسط خانواده مارس رهبري شده است. نام اين شرکت بيشتر در توليد شيريني و شکلات شنيده شده است که سهم قابل قبولي از بازارهاي جهاني را به خود اختصاص داده است. کيفيت شکلات و شيريني هاي توليد شده توسط اين شرکت بسيار عالي و ايده آل است.


البته توليد شکلات و شيريني تنها حوزه فعاليت مارس نبوده و اين شرکت در توليد و عرضه محصولات مرتبط با حيوانات خانگي و ساير محصولات غذا و نوشيدني فعاليت دارد. اين شرکت که از معروف ترين برندهاي مواد غذايي بوده، در ويرجينياي آمريکا تمرکز يافته و به تازگي اقدام به خريد شرکت هاي کوچک تر کرده است. مارس همچنين مالکيت برندهايي نظير آدامس اربيت، استاربرست و برنج آنکل بن را در اختيار دارد.


ثبت برند مواد غذايي خانگي - ثبت محصول غذايي جديد


پپسي


همانطور که در اين مقاله مطالعه کرديد، غول هاي بزرگ صنعت غذايي در حوزه نوشيدني ها رقابت بسيار بزرگي با يکديگر دارند. رقيب بزرگ و مهم اين شرکت کوکاکولا است که داراي سابقه طولاني مدتي در اين صنعت است. در واقع پپسي اولين رقابت خود را با کوکاکولا با ارائه روش جديدي براي فراهم کردن کولا آغاز کرد. از آن پس نام اين شرکت بر سر زبان ها افتاد و امروزه يکي از معروف ترين برندهاي مواد غذايي محسوب مي شود. اين شرکت حائز رتبه دوم در توليد و فروش نوشيدني در جهان شده است.


با توجه به تغيير رويکرد جهاني در حوزه سلامت، بسياري از افراد تلاش مي کنند تا مواد غذايي و نوشيدني هايي که ارزش غذايي پاييني دارند را کنار بگذارند. از اين جهت اين شرکت اعلام کرده است که به زودي ميزان شکر و چربي اشباع را در محصولات خود کاهش خواهد داد و اين کاهش هيچ تغييري در مزه محصولات اين شرکت نخواهد داشت. اين شرکت علاوه بر در اختيار داشتن 22 برند غذايي از جمله تروپيکانا، چيتوز، گاتوراد و… به تازگي با سازمان تي بي همکاري هايي داشته تا مزه بد داروهاي سل را بهبود ببخشد.


دنون


اين شرکت يکي از بزرگ ترين شرکت هاي فرانسوي و از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است که در زمينه توليد لبنيات فعاليت کرده و توانسته حجم قابل توجهي از محصولات خود را به سراسر جهان صادر کند. نام دنون به عنوان توليد کننده و عرضه کننده لبنيات و فرآورده هاي آن در جهان شهرت بالايي دارد. دنون همچنين در زمينه توليد آب هاي معدني و مکمل هاي غذايي فعاليت هاي گسترده اي داشته است.


اين شرکت که از معروف ترين برندهاي مواد غذايي در جهان بوده، با در اختيار داشتن برندهاي لبني معروفي مانند اکتيوا، اوکيوس و يوکرانچ توانسته بازار لبني جهان را در اختيار خود بگيرد. اين شرکت که در پاريس فرانسه تمرکز يافته، تنها در سال 2016 موفق به کسب در آمد 24 ميليارد دلاري شده است. امروزه اين شرکت در بسياري از نقاط جهان نمايندگي داشته و يک شرکت چند مليتي به حساب مي آيد.


جي بي اس


اين شرکت که از بزرگترين و معروف ترين برندهاي مواد غذايي در دنيا به حساب مي آيد، از يک شرکت محلي کوچک به غول بزرگ صنعت غذايي در جهان تبديل شده است. طبقه فعاليت اين شرکت، توليد و عرضه گوشت گوساله، مرغ و خوک به سراسر نقاط جهان است. اين شرکت در حال حاضر يکي از بزرگترين عرضه کنندگان گوشت در جهان بوده و داراي درآمد 47 ميليارد دلاري در سال است.


اگر چه اين شرکت بيشتر محصولات خود يعني در حدود 48 درصد را به آمريکا مي فروشد اما همچنان قادر به عرضه محصولاتش به بيش از 150 کشور در جهان است. جي بي اس که از معروف ترين برندهاي مواد غذايي است، به عنوان يک شرکت بزرگ برزيلي در 15 کشور دنيا داراي مراکز بزرگي است که به توليد گوشت مي پردازند.


تعداد مشتريان اين غول صنعت غذايي به بيش از 350 هزار شرکت عرضه کننده مي رسد. يکي از اقداماتي که باعث پيشرفت بيشتر اين شرکت شده است، خريد بعضي از شرکت هاي رقيب در اين حوزه بوده که باعث افزايش فروش محصولات جي بي اس در جهان شده است.


شما عزيزان جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به لينک  ثبت فردا مراجعه کنيد يا با شماره تماس 43933-021 تماس حاصل فرمائيد.